Pomoc online – pomoc informatyka warszawa, pomoc zdalna

Usługa obejmuje rozwiązanie problemów z podstawowymi problemami z systemem Windows, przeglądarką internetową, zainstalowaniem programu na komputerze, skanowanie komputerów pod kątem wirusów internetowych i programów szpiegujących, konfiguracja poczty w systemie Windows, Microsoft Office lub innym kliencie poczty, usuwanie reklam w przeglądarkach internetowych, konfiguracji połączeń do NBP lub GUS, wysyłek dokumentów do  ZUS  oraz Urzędy Skarbowego, PFRON.


Usługa obejmuje usunięcie wirusów z komputera, koni trojańskich, złośliwego oprogramowania


Usługa obejmuje instalację oprogramowania i podstawową konfigurację programów do  fakturowania, księgowości oraz kadrowo-płacowych, rozwiązywanie problemów  z programem Płatnik, JPK, deklaracji wysyłanych do Urzędu Skarbowego.


Usługa obejmuje wykonanie konserwacji laptopa w postaci czyszczenia wewnątrz oraz wymiany past chłodzących lub reinstalacji systemu do ustawień fabrycznych. Usługa wykonywana jest po uprzednim umówieniu się na sposób dostarczenia sprzętu komputerowego.


Usługa obejmuje rozwiązanie podstawowych problemów z funkcjonowaniem strony www i poczty na serwerze internetowym, przeniesienie strony na inny serwer


Usługa obejmuje jednorazową konfigurację funkcjonowania strony www, poczty, konfigurację  domeny na wskazanym serwerze www.

Top